Kto jest kim?

Dyrektor Muzeum w Lęborku
Mariola Pruska
dyrektor@muzeum.lebork.pl

Księgowość Muzeum w Lęborku
księgowość@muzeum.lebork.pl

Sekretariat, administracja
biuro@muzeum.lebork.pl
tel./fax 598622414

Kierownik administracyjny
Marek Adamowicz
marek.adamowicz@muzeum.lebork.pl

Kierownik gospodarczo-techniczny
Krzysztof Siwka
krzysztof.siwka@muzeum.lebork.pl 

Dział Archeologii
Agnieszka Krzysiak - kustosz
archeologia@muzeum.lebork.pl

Konserwacja zabytków
Agnieszka Mazur - asystent muzealny 
konserwacja@muzeum.lebork.pl

Dział Historii i Sztuki Dawnej
Iwona Szymankiewicz - adiunkt muzealny
Martyna Kostuch - asystent muzealny
historia@muzeum.lebork.pl

Dział Etnografii
Urszula Walburg - adiunkt muzealny
etnografia@muzeum.lebork.pl

Wystawiennictwo
Bogumiła Tesmer - specjalista d.s. wystawienniczych
wystawiennictwo@muzeum.lebork.pl 

Biblioteka Muzeum
(korzystanie ze zbiorów na miejscu)
czynna w godz. 8.00 - 16.00
biblioteka@muzeum.lebork.pl