Dzień otwart projektu MUS.NET 26.02.2022 r.

Utworzono: 03-03-2022

W dniu 26 lutego 2022 roku Muzeum w Lęborku przygotowało  w Wieży Ciśnień trzeci Dzień Otwarty projektu MUS.NET, program Kreatywna Europa. W ramach projektu zwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi realizacjami, które powstały dzięki projektowi. Nasi goście zaznajomili się m. in. z filmem promującym Muzeum w Lęborku, jego działalność, zbiory oraz historię, jak również mogli skorzystać z mobilnej aplikacji „Muzeum w kieszeni” przeznaczonej na potrzeby indywidualnego zwiedzania. Na najmłodszych czekała atrakcja w postaci najnowszej aplikacji „Draw Alive”, która pozwala na ożywianie pokolorowanych rysunków. Nasi najmłodsi goście otrzymali również słodki poczęstunek oraz balony. Dorośli otrzymali koszulki projektowe.