NOC MUZEÓW 18 maja 2019 r.

Utworzono: 07-05-2019

W związku z kontynuacją obchodów święta Odzyskania Niepodległości Muzeum organizuje w tym roku Noc Muzeów pod hasłem "Granice wolności. Działania dla Niepodległej”.

Na tegoroczną Noc Muzeów zapraszamy

18 maja 2019 roku w godzinach 18.00 – 22.00.

W ramach imprezy wystąpi Grupa Rekonstrukcji Historycznej GRYF z Koszalina, która zapewni wiele atrakcji, między innymi będzie można zwiedzić obozowisko partyzanckie, uczestniczyć w warsztatach musztry dla dzieci i młodzieży czy wziąć udział w widowisku mikropokazów pirotechnicznych.
Jak co roku zorganizowany zostanie konkurs dla dzieci z nagrodami.
W organizację włączą się inne miejskie instytucje i organizacje, m.in. członkowie NOT, Lęborskie Bractwo Historyczne, Sanktuarium św. Jakuba, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, Biblioteka Miejska w Lęborku, Hufiec ZHP Lębork, które zapewnią dodatkowe atrakcje przewidziane w tym dniu.

Serdecznie zapraszamy!

plakat_11_2.jpg