Szlaki zamków gotyckich - nowa aplikacja

Utworzono: 24-10-2017

Szlaki Zamków Gotyckichaplikacja mobilna stworzona przez Grupę WM, to prawdziwe kompendium wiedzy dla aktywnych turystów chcących mieć w swoim smartfonie zarówno dostęp do bogatych opisów historycznych, ciekawostek i galerii zdjęć odwiedzanych miejsc, a także pełną informację turystyczną z zestawem przydatnych informacji nt. noclegów, restauracji, wydarzeń oraz spisem innych atrakcji turystycznych. Aplikacja doczekała się kolejnej aktualizacji. Już w sklepie Google Play oraz App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji. Nowością w aplikacji są  questy o pozostałościach zamków państwa krzyżackiego na terenie obwodu kaliningradzkiego, dawniej wchodzących w skład jednego państwa, a  obecnie w granicach Polski oraz obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej. Nowością są też wersje językowe: ENG, RU, DE. Chcemy trafić do turystów zagranicznych, zachęcić do przyjazdu na Pomorze, Warmię, Mazury. Chcemy pokazać gotowe szlaki kulturowe zawierające dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze, przechodzące przez obszar pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz obwodu kaliningradzkiego wraz z miejscami do zwiedzania. Są to: Szlak zamków gotyckich, Zamki obwodu kaliningradzkiego, Szlak kopernikowski, Szlak latarni morskich, Szlak zabytków hydrotechniki, Szlak bursztynowy. Mamy nadzieję, że aplikacja spotka się z uznaniem turystów zagranicznych. W nowej wersji aplikacji można także uruchomić audio deskrypcję opisów obiektów na szlaku. Gra, która znajduje się a aplikacji,  została rozszerzona o nowe zadania dotyczące pozostałości zamków państwa krzyżackiego na terenie obwodu kaliningradzkiego, dzięki której nie tylko poznamy najciekawsze miejsca i obiekty tamtego rejonu, ale także możemy sprawdzić swoją wiedzę o nich. Przedsięwzięcie z 2017 roku współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego oraz Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w Warszawie. Aplikacja Szlaki Zamków Gotyckich  zdobyła już uznanie użytkowników i branży mobilnej. Została wyróżniona w kategorii “podróże i turystyka” podczas gali Mobile Trends Awards 2016.

full_bg_1.jpg