Zajęcia dla dzieci obywateli Ukrainy

Utworzono: 01-03-2022

Muzeum w Lęborku uruchamia darmowe zajęcia dla dzieci obywateli Ukrainy przebywających w Lęborku i okolicy.

Pozwoli to rodzicom na załatwienie spraw urzędowych, zrobienie zakupów, odpoczynek itp. Jesteśmy w stanie:

• zorganizować dowóz z najbliższej okolicy do i z muzeum;

• przeprowadzić zajęcia grupowe i indywidualne;

• godzinowo dostosować się do potrzeb rodzin;

• zapewnić parogodzinną opiekę nad dziećmi;

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt dowolną drogą (facebook, mail, telefon, osobiście). Prosimy również o przekazywanie informacji przez wszystkie osoby, u których przebywają obywatele Ukrainy o możliwości odbycia takich zajęć.

Kontakt do Muzeum w Lęborku:

• adres: ul. Młynarska 14/15, 84-300 Lębork

• mail: marek.adamowicz@muzeum.lebork.pl

• telefon: 59 8622 414 ( pn – pt w godz. 8.00 – 16.00)

503 162 149 ( codziennie ) w godz. 8.00 – 20.00)

Музей у Лемборку відкриває безкоштовні заняття для дітей громадян України, які перебувають у Лемборку та околицях. Це дозволить батькам вирішувати службові справи, робити покупки, відпочинок, тощо. Ми можемо:

• організувати транспорт з найближчого району до та з музею;

• проводити групові та індивідуальні заняття;

• підвлаштуватися до потреб сімей;

• забезпечувати догляд за дітьми протягом кількох годин;

Усіх бажаючих просимо зв’язатися з нами будь-яким способом (facebook, e-mail, телефон, особисто). Також просимо всіх осіб, які мають зв'язок з громадянами України, повідомити їх про можливості участі в таких заняттях. Контакти Музею у Лемборку:

• адреса: ul. Młynarska 14/15, 84-300 Lębork

• пошта: marek.adamowicz@muzeum.lebork.pl

• телефон: 59 8622 414 (понеділок - п'ятниця 8:00 - 16:00) 503 162 149 (понеділок-неділя - 8.00-20:00)

Zajęcia dla dzieci obywateli Ukrainy grafika